REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Zengiler Yapi Market Insaat Turizm Otomotiv Saglik Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Diğer Yapı Malzemeleri Satışı
Tam isim: Zengiler Yapi Market Insaat Turizm Otomotiv Saglik Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 20. December 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Zengiler Yapi Market Insaat Turizm Otomotiv Saglik Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. Türkiye'deki Isparta 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Diğer Yapı Malzemeleri Satışı sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 01. January 1994 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 7 (2018) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Zengiler Yapi Market Insaat Turizm Otomotiv Saglik Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Sti., 2017 içindeki 31.9% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 44.67%'den büyüme 2017 yılında Zengiler Yapi Market Insaat Turizm Otomotiv Saglik Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 0.18% ile artmış

Merkez
N:141 Fatih Mahallesi 102 Cadde Merkez
Isparta; Akdeniz; Posta Kodu: 32000

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Zengiler Yapi Market Insaat Turizm Otomotiv Saglik Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Zengiler Yapi Market Insaat Turizm Otomotiv Saglik Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
01. January 1994
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Zengiler Yapi Market Insaat Turizm Otomotiv Saglik Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
31.9%
Toplam faaliyet gelirleri
31.9%
Faaliyet karı (EBIT)
56.81%
Net Kar(Zarar)
61.67%
Toplam Aktifler
44.67%
Toplam özkaynaklar
3.67%
Faaliyet Kar Marjı
0.21%
Satış Hasılatı
0.18%
Özsermaye Karlılığı
1.27%
Likidite Oranı
-0.28%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?