REQUEST A DEMO
Łącznie
USD $0.00
Szukaj więcej firm

Fundacja Dla Autyzmu Mersa (Polska)

Główne obszary działalności: Szkoły podstawowe i gimnazjum
Pozostała działalność: Usługi edukacyjne | Wszystkie inne różne szkoły i obiekty szkolenia | Zakłady opieki pielęgniarskiej (opieka pielęgniarska) | Obiekty leczenia niepełnosprawności intelektualnej i rozwojowej, zdrowia psychicznego oraz uzależnień | Wspólnoty kontynuujące opiekę nad osobami starszymi i ośrodki pomocy dla osób w podeszłym wieku
Pełna nazwa: Fundacja Dla Autyzmu Mersa Data aktualizacji: 08 kwietnia 2026
Kup nasz raport dla tej spółki USD 9,95 Dostępne wersje językowe: Angielski & Polski Pobierz przykładowy raport

Fundacja Dla Autyzmu Mersa jest spółką w Polska z główną siedzibą w Poznań. Działa w sektorze Szkoły podstawowe i gimnazjum. Spółka została założona/wpisana do rejestru 23 czerwca 2021.

Siedziba główna
Ul. Piotra Ściegiennego 117
Poznań; Wielkopolskie; Kod pocztowy: 60-304

Szczegóły kontaktu: Zakup raport Fundacja Dla Autyzmu Mersa aby zobaczyć szczegóły

Podstawowe Informacje
Audytor:
Zakup raport Fundacja Dla Autyzmu Mersa aby zobaczyć szczegóły
Data założenia/wpisu do rejestru:
23 czerwca 2021
Poszukujesz czegoś więcej niż raportu firmy?

Profile firm EMIS są częścią większej bazy danych, która zawiera dane i analizy o firmach, sektorach i rynkach z ponad 125 rynków wschodzących.

Zamów wersję próbną serwisu EMIS.

Aby wyświetlić więcej informacji, POPROŚ O DOSTĘP TESTOWY

Kup the raport firmy
potrzebujesz nielimitowany dostęp do innformacji na temat firm, sektorów i rynków?