REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Arma Jenerator Kompresor Petrol Elektrik Makina San Insaat Turizm Tasimacilik Tic Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Diğer Mağaza Perakendeciler
Tam isim: Arma Jenerator Kompresor Petrol Elektrik Makina San Insaat Turizm Tasimacilik Tic Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 20. November 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Arma Jenerator Kompresor Petrol Elektrik Makina San Insaat Turizm Tasimacilik Tic Ltd Sti Türkiye'deki Antalya 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Diğer Mağaza Perakendeciler sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 02. May 2006 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 13 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Arma Jenerator Kompresor Petrol Elektrik Makina San Insaat Turizm Tasimacilik Tic Ltd Sti, 2017 içindeki 21.08% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 64.4%'den olumsuz büyüme 2017 yılında Arma Jenerator Kompresor Petrol Elektrik Makina San Insaat Turizm Tasimacilik Tic Ltd Sti şirketin net kar marjı 0.15% ile azalmış

Merkez
No:42 Safak Mahallesi 5014 Sokak Kepez
Antalya; Akdeniz; Posta Kodu: 07320

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Arma Jenerator Kompresor Petrol Elektrik Makina San Insaat Turizm Tasimacilik Tic Ltd Sti raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.armamakina.com

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Arma Jenerator Kompresor Petrol Elektrik Makina San Insaat Turizm Tasimacilik Tic Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
02. May 2006
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Arma Jenerator Kompresor Petrol Elektrik Makina San Insaat Turizm Tasimacilik Tic Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
21.08%
Toplam faaliyet gelirleri
21.08%
Faaliyet karı (EBIT)
YOK
Net Kar(Zarar)
-4.25%
Toplam Aktifler
-64.4%
Toplam özkaynaklar
-52.94%
Faaliyet Kar Marjı
YOK
Satış Hasılatı
-0.15%
Özsermaye Karlılığı
2.33%
Likidite Oranı
-0.14%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?