REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Iltur Nakliye Petrol Turizm Ticaret Insaat Madencilik Taahhut Ve Pazarlama Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Marketi Olan Akaryakıt İstasyonları
Tam isim: Iltur Nakliye Petrol Turizm Ticaret Insaat Madencilik Taahhut Ve Pazarlama Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 04. September 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Iltur Nakliye Petrol Turizm Ticaret Insaat Madencilik Taahhut Ve Pazarlama Ltd. Sti. Türkiye'deki Muğla 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Marketi Olan Akaryakıt İstasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 01. January 1999 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 45 (2018) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Iltur Nakliye Petrol Turizm Ticaret Insaat Madencilik Taahhut Ve Pazarlama Ltd. Sti., 2017 içindeki 20.54% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 32.29%'den büyüme 2017 yılında Iltur Nakliye Petrol Turizm Ticaret Insaat Madencilik Taahhut Ve Pazarlama Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 0.33% ile azalmış

Merkez
Madenler Sanayi Sitesi Yani Mugla Karayolu Uzeri Yatagan
Muğla; Ege; Posta Kodu: 48500

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Iltur Nakliye Petrol Turizm Ticaret Insaat Madencilik Taahhut Ve Pazarlama Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Iltur Nakliye Petrol Turizm Ticaret Insaat Madencilik Taahhut Ve Pazarlama Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
01. January 1999
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Iltur Nakliye Petrol Turizm Ticaret Insaat Madencilik Taahhut Ve Pazarlama Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
20.54%
Toplam faaliyet gelirleri
20.54%
Faaliyet karı (EBIT)
-20.47%
Net Kar(Zarar)
12.11%
Toplam Aktifler
32.29%
Toplam özkaynaklar
18.24%
Faaliyet Kar Marjı
-0.98%
Satış Hasılatı
-0.33%
Özsermaye Karlılığı
-0.84%
Borç/ Özvarlık Oranı
-1.56%
Likidite Oranı
0.18%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?