REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Kocapinar Petrol Urunleri Gida Nakliyat Insaat Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Sti. (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Marketi Olan Akaryakıt İstasyonları
Tam isim: Kocapinar Petrol Urunleri Gida Nakliyat Insaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 19. March 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Kocapinar Petrol Urunleri Gida Nakliyat Insaat Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Sti. Türkiye'deki Şırnak 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Marketi Olan Akaryakıt İstasyonları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 12. December 2002 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 25 (2019) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Kocapinar Petrol Urunleri Gida Nakliyat Insaat Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Sti., 2018 içindeki 56.19% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 31.47%'den büyüme 2018 yılında Kocapinar Petrol Urunleri Gida Nakliyat Insaat Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Sti. şirketin net kar marjı 0.1% ile artmış

Merkez
No:10 Kocapinar Koyu Koy Sokagi Cizre
Şırnak; Güneydoğu Anadolu;

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Kocapinar Petrol Urunleri Gida Nakliyat Insaat Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.ironmountain.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Kocapinar Petrol Urunleri Gida Nakliyat Insaat Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Sti. raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
12. December 2002
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Kocapinar Petrol Urunleri Gida Nakliyat Insaat Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Sti. rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
56.19%
Toplam faaliyet gelirleri
56.19%
Faaliyet karı (EBIT)
44.26%
Net Kar(Zarar)
140.33%
Toplam Aktifler
31.47%
Toplam özkaynaklar
19.31%
Faaliyet Kar Marjı
-0.05%
Satış Hasılatı
0.1%
Özsermaye Karlılığı
6.74%
Borç/ Özvarlık Oranı
19.8%
Likidite Oranı
-1.48%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?