REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Ofis Ostim Kirtasiye Bilgisayar Insaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Büro Malzemeleri ve Kırtasiye Mağazaları
Tam isim: Ofis Ostim Kirtasiye Bilgisayar Insaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi Şirket Güncelleme Tarihi: 04. September 2019
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2017 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Ofis Ostim Kirtasiye Bilgisayar Insaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi Türkiye'deki Ankara 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Büro Malzemeleri ve Kırtasiye Mağazaları sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 27. December 2001 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 39 (2018) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Ofis Ostim Kirtasiye Bilgisayar Insaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi, 2017 içindeki 24.34% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 4.27%'den olumsuz büyüme 2017 yılında Ofis Ostim Kirtasiye Bilgisayar Insaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi şirketin net kar marjı 0.24% ile artmış

Merkez
No:368 Bagdat Caddesi Ostim Yenimahalle
Ankara; İç Anadolu; Posta Kodu: 6210

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Ofis Ostim Kirtasiye Bilgisayar Insaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.ofisostim.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Ofis Ostim Kirtasiye Bilgisayar Insaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
27. December 2001
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Ofis Ostim Kirtasiye Bilgisayar Insaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
24.34%
Toplam faaliyet gelirleri
24.34%
Faaliyet karı (EBIT)
40.33%
Net Kar(Zarar)
57.65%
Toplam Aktifler
-4.27%
Toplam özkaynaklar
3.6%
Faaliyet Kar Marjı
0.44%
Satış Hasılatı
0.24%
Özsermaye Karlılığı
1.14%
Borç/ Özvarlık Oranı
7.07%
Likidite Oranı
0.39%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?