REQUEST A DEMO
Toplam
USD $0.00
Daha fazla şirket ara

Prodem Teknik Malzeme Muhendislik Taahhut Endustriyel Urunler Paz San Ve Tic Ltd Sti (Türkiye)

Ana Faaliyetleri: Diğer Yapı Malzemeleri Satışı
Tam isim: Prodem Teknik Malzeme Muhendislik Taahhut Endustriyel Urunler Paz San Ve Tic Ltd Sti Şirket Güncelleme Tarihi: 20. November 2020
Bu şirket raporumuzu satın alın USD 29.95 En son mali verileri: 2018 Kullanılabilir: İngilizce & Türkçe Bir örnek raporu indirin

Prodem Teknik Malzeme Muhendislik Taahhut Endustriyel Urunler Paz San Ve Tic Ltd Sti Türkiye'deki İstanbul 'de merkez ofisi ile bir girişimdir. Diğer Yapı Malzemeleri Satışı sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. 16. February 2005 tarihinde kuruldu. Şu anda toplam 24 (2020) çalışanı bulunmaktadır. En son finansal olaylardan, Prodem Teknik Malzeme Muhendislik Taahhut Endustriyel Urunler Paz San Ve Tic Ltd Sti, 2018 içindeki 38.02% net satış geliri artış bildirdi. toplam varlıkları kaydedildi 6.19%'den büyüme 2018 yılında Prodem Teknik Malzeme Muhendislik Taahhut Endustriyel Urunler Paz San Ve Tic Ltd Sti şirketin net kar marjı 1.38% ile artmış

Merkez
Plaza Ismerkezi K8 Ataturk Mahallesi Turgut Ozal Bulvangardenya 1 Atasehir
İstanbul; Marmara; Posta Kodu: 34758

İletişim detayları: Bilgileri görüntülemek için Prodem Teknik Malzeme Muhendislik Taahhut Endustriyel Urunler Paz San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.

Web Sitesi: http://www.prodemteknik.com.tr

Temel Bilgiler
Toplam Çalışan Sayısı:
Bilgileri görüntülemek için Prodem Teknik Malzeme Muhendislik Taahhut Endustriyel Urunler Paz San Ve Tic Ltd Sti raporunu satın alın.
Kuruluş tarihi:
16. February 2005
Üst Yöneticiler
Bilgileri görüntülemek için raporu satın alın
Şirket Yöneticisi
Şirket performansı
Grafikteki finansal değerler Prodem Teknik Malzeme Muhendislik Taahhut Endustriyel Urunler Paz San Ve Tic Ltd Sti rapor satın alındıktan sonra kullanılabilir .
Bir şirket raporundan daha fazlasını mı arıyorsunuz?

EMIS şirket profilleri, gelişmekte olan 125'in üzerinde pazar için şirket, sanayi ve ülke verilerini ve analizlerini birleştiren daha büyük bir bilgi hizmetinin parçasıdır.

EMIS servisinden bir demo isteyin
Başlıca Finansal Göstergeler
Yerel para biriminde son iki yıl için yıllık büyüme yüzdeleri% 1. Mutlak finansal veriler% 3 satın alınan% 2 rapora dahil edilmiştir.
Net satış gelirleri
38.02%
Toplam faaliyet gelirleri
38.02%
Faaliyet karı (EBIT)
91.39%
Net Kar(Zarar)
83.96%
Toplam Aktifler
6.19%
Toplam özkaynaklar
48.49%
Faaliyet Kar Marjı
2.74%
Satış Hasılatı
1.38%
Özsermaye Karlılığı
6.29%
Borç/ Özvarlık Oranı
-124.91%
Likidite Oranı
-0.79%

Daha fazla bilgi görüntülemek için, DEMO TALEBİNDE BULUN

Bu şirket raporunu satın al
Şirket, endüstri veya ülke bilgilerine sürekli erişime mi ihtiyacınız var?